Oto, ja poślij mnie!

Oto, ja poślij mnie!

Zapraszamy na kolejne rekolekcje COME & SEE. Odbędą się w Krakowie, w dniach 6-8 maja 2022 r. Tematem będzie powołanie zakonne, kapłańskie i misyjne, a towarzyszyć nam będą błł. Zbigniew Strzałkowski i Michał Tomaszek.

Come & See to seria rekolekcji poświęconych tematyce powołania. Kierowane są zwłaszcza do tych, którzy realnie myślą o podjęciu naszego franciszkańskiego życia. Zapraszamy jednak na nie wszystkich, którzy ciekawi są tego, jak nasze życie wygląda od środka.

Najbliższe takie rekolekcje odbędą się w naszym franciszkańskim seminarium w Krakowie w dniach 6-8 maja 2022 r. W ich czasie podejmiemy tematykę 3 powołań: zakonnego, kapłańskiego i misyjnego. W odkrywaniu tych powołań pomocni nam będą nasi dwaj błogosławieni bracia: Zbigniew Strzałkowski i Michał Tomaszek, którzy w swoim życiu realizowali te wszystkie trzy powołania.

Wszelkie szczegóły i formularz zgłoszeniowy znajdziecie pod tym linkiem (w razie trudności ze zgłoszeniem należy kontaktować się bezpośredni z braćmi).

Inne terminy rekolekcji COME & SEE.

Dołączamy także krótki filmik na temat naszych Braci Męczenników. Gdybyście chcieli poczytać o nich więcej, to zapraszamy na poświęconą im stronę.