Brunch w onlajnach 4.0

Brunch w onlajnach 4.0

Kawa? Herbata? Ciastko? Wspólnota? Tak, to już czwarty brunch w onlajnach! Ucieszmy się tym, co mamy, by móc razem patrzeć w przyszłość!

Podstawowe informacje:
– spotkanie jest skierowane dla młodzieży gromadzącej się przy naszych klasztorach (Młodzież Franciszkańska, Oaza, ministranci, itd.),
– odbędzie się ono w sobotę 5 czerwca 2021 r.,
– przestrzenią spotkania będzie internetowa platforma zoom (link w przeddzień rozpoczęcia u braci – lokalnych duszpasterzy oraz u braci z ekipy franciszek.pl)
– spotkanie dokona się w 2 wymiarach:

1) w godzinach południowych (10.00 – 13.00) budujemy wspólnotę między poszczególnymi osobami pochodzącymi z miejscowości, w których znajdują się franciszkańskie klasztory:
rozpoczęcie / konferencja: Rzecz o ojcu Wenantym Katarzyńcu – br. Adam Mikosiak OFMConv (Nowicjat – Kalwaria Pacławska) / Praca w grupkach na tematy zaproponowane przez gościa spotkania / czas modlitewnego wstawiennictwa

2) wieczorem:
Msza święta w Twoim kościele parafialnym! 🙂

Więcej informacji u br. Piotra Kantorskiego (przejdź do zakładki kontakt). Do niego także możesz się zgłosić, gdy chciałbyś/chciałabyś uczestniczyć w tym spotkaniu, a nie przynależysz formalnie do żadnej grupy gromadzącej się przy jednym z naszych klasztorów.

Do zobaczenia! 🙂