34. Franciszkańskie Spotkanie Młodych

34. Franciszkańskie Spotkanie Młodych

Znamy już hasło i termin tegorocznego FSMu! Chcesz je poznać? To do dzieła!

Już 34. raz pragniemy zaprosić Was na Franciszkańskie Spotkanie Młodych na Kalwarię Pacławską koło Przemyśla, ale jednak nieco inaczej niż zazwyczaj. Wzorem roku poprzedniego proponujemy spotkanie online (oczywiście ze względu na zagrożenie epidemiczne oraz aktualne obostrzenia prawa państwowego).

Termin to niezmiennie – końcówka lipca. Między 29 a 31 lipca planujemy czas wspólnej modlitwy, spotkań z gośćmi oraz poszukiwania kalwaryjskiego klimatu pomiędzy relacjami kadry prosto z „Najpiękniejszego Końca Świata”! Będziecie mogli znaleźć je na stronie Spotkania oraz w social mediach: fanpage na Facebooku oraz Instagramie, a także wzmianki TikToku z pewnością nie umkną Waszej uwadze!

Temat spotkania: Kościół! Jakie pytania poprowadzą nas do zrozumienia, czym jest wspólnota Rzymskokatolicka: czy Kościół to miejsce dla Was, dla ludzi młodych na obecne czasy? Czy mimo wielu fal krytyki ciągle spełnia on swoje zadania i prowadzi ludzi do zbawienia? Na te i wiele innych pytań chcieli znaleźć w tych dniach odpowiedź!

Wyczekujcie razem z nami kolejnych informacji! Kadra, która obraduje każdego miesiąca niemal w pełnym składzie pracuje intensywnie, by przygotować dla Was dobrze każdy punkt programu!

Pozdrawiamy i zachęcamy do odwiedzin: fsm.franciszkanie.pl!

ekipa franciszek.pl