C&S on-line – marzec

C&S on-line – marzec

Zapraszamy na kolejne rekolekcje dla mężczyzn rozeznających swoje powołanie „C&S on-line – marzec”. Odbędą się one w dniach 19-21.03.2021 r.

C&S on-line – marzec to wydarzenie, podczas którego przyglądać się będziemy tematowi powołania i duchowości franciszkańskiej. Tym razem towarzyszył w nam tym będzie św. Józef, którego uroczystość obchodzimy w Kościele dnia 19 marca.

W planie mamy: wspólną modlitwę, konferencje, czas na osobiste przemyślenia oraz przestrzeń do dzielenia się wiarą i zadawania pytań.

Rekolekcje odbędą się w dniach 19-21 marca 2021 r. W piątek spotkamy się wieczorem: 20:00-21:00. Natomiast w sobotę i niedzielę w godzinach od 9:00 do 12:00.

Zachęcamy Cię do zgłoszenia się przez formularz – wyślemy Ci link do platformy, na którym odbędzie się spotkanie.

Jeśli nie pasuje Ci termin, masz kiepski Internet, albo masz po prostu dość przebywania w przestrzeni on-line, to i tak zachęcamy Cię do podjęcia kontaktu z nami. Spróbujemy zawalczyć o spotkanie na żywo.
Odezwij się! (725 160 800 / powolanie@franciszkanie.pl).

Wciąż mamy nadzieję, że pandemia się wyciszy i będziemy mogli przeprowadzić klasyczne rekolekcje z możliwością odwiedzenia klasztoru, spotkaniem w realu i doświadczenia naszej codzienności na własnej skórze. Wszelkie informacje będziemy publikować w Aktualnościach oraz w zakładce Nasze Akcje.