C&S on-line – luty

C&S on-line – luty

Zapraszamy na kolejne rekolekcje dla mężczyzn rozeznających swoje powołanie „C&S on-line – luty„. Odbędą się one w dniach 27-28.02.2021 r.

C&S on-line – luty to kolejna edycja rekolekcji, podczas których w przestrzeni internetowej będziemy się przyglądać tematowi powoałania w naszym życiu. Tym razem, z racji okresu liturgicznego, będzie miało ono nieco wielkopostny charakter.
W planie mamy: wspólną modlitwę, konferencję, czas na osobiste przemyślenia, dzielenie oraz możliwość indywidualnej rozmowy telefonicznej.

Rekolekcje odbędą się w dniach 27-28 lutego 2021 r. (sobota – niedziela). W oba te dni połączymy się ze sobą internetowo w godzinach od 9:00 do 12:00.

Zachęcamy Cię do zgłoszenia się przez formularz – wyślemy Ci link do platformy, na którym odbędzie się spotkanie.

Jeśli nie pasuje Ci termin, masz kiepski Internet, albo masz po prostu dość przebywania w przestrzeni on-line, to i tak zachęcamy Cię do podjęcia kontaktu z nami. Spróbujemy zawalczyć o spotkanie na żywo.
Odezwij się! (725 160 800 / powolanie@franciszkanie.pl).

Wciąż mamy nadzieję, że pandemia się wyciszy i będziemy mogli przeprowadzić klasyczne rekolekcje z możliwością odwiedzenia klasztoru, spotkaniem w realu i doświadczenia naszej codzienności na własnej skórze. Wszelkie informacje będziemy publikować w Aktualnościach oraz w zakładce Nasze Akcje.