Brunch w onlajnach 2.0

Brunch w onlajnach 2.0

Kawa? Herbata? Ciastko? Wspólnota? A możewszystko razem i to bez wychodzenia z domu?
Zapraszamy na spotkanie Brunch w onlajnach 2.0, czyli już drugie spotkanie Młodzieży Franciszkańskiej naszej Prowincji. Odbędzie się ono w sobotę 20 lutego 2021 r. przez internet.

Podstawowe informacje:
– spotkanie jest skierowane zwłaszcza dla młodzieży gromadzącej się przy naszych klasztorach (Młodzież Franciszkańska, Oaza, ministranci, itd.),
– spotkanie zaplanowane jest na sobotę 20 lutego 2021 r.,
– odbywać się będzie poprzez platformę zoom,
– składać się będzie ono z 3 integralnych elementów:

1) w godz. 10.00 – 12.00:
zawiązanie wspólnoty / konferencja: Post – jak zrobić, żeby był wielki? – br. Łukasz Pazgan OFMConv (Jasło) / Dzielenie Słowem z I Niedzieli Wielkiego Postu (Mk 1, 12-15) /; Modlitwa w ciągu dnia

2) w godz. 15:00- 16.00:
koronka do Bożego Miłosierdzia / wielkopostny mini warsztat liturgiczny: Coś tu jest nie tak… – br. Bartłomiej Rochowiak OFMConv (WSDF Kraków)

3) wieczór:
Msza święta w Twoim kościele parafialnym albo poprzez transmisję z Bazyliki św. Franciszka o godz. 19.00 – br. Piotr Kantorski OFMConv (Kraków)

Więcej informacji można uzyskać u br. Piotra Kantorskiego (przejdź do zakładki kontakt). Do niego także możesz się zgłosić, gdy chciałbyś/chciałabyś uczestniczyć w tym spotkaniu, a nie przynależysz formalnie do żadnej grupy gromadzącej się przy jednym z naszych klasztorów.