C&S on-line – styczeń

C&S on-line – styczeń

Zapraszamy na kolejne rekolekcje dla mężczyzn rozeznających swoje powołanie „C&S on-line – styczeń”. Odbędą się one w dniach 23-24.01.2020 r.

Za nami już dwie edycje C&S on-line: listopad i grudzień. A przed nami C&S on-line – styczeń. Te rekolekcje będą dla nas kolejną szansą na spotkania się i przyjrzenia tematowi wiary i powołania.
W planie mamy: wspólną modlitwę, konferencję, czas na osobiste przemyślenia, dzielenie oraz możliwość indywidualnej rozmowy telefonicznej.

Rekolekcje odbędą się w dniach 23-24 stycznia 2021 r. (sobota – niedziela). W oba te dni połączymy się ze sobą internetowo w godzinach od 9:00 do 12:00.

Zachęcamy Cię do zgłoszenia się przez formularz – wyślemy Ci link do komunikatora, na którym odbędzie się spotkanie.

Jeśli nie pasuje Ci termin, masz kiepski Internet, albo masz po prostu dość przebywania w przestrzeni on-line, to i tak zachęcamy Cię do podjęcia kontaktu z nami. Spróbujemy zawalczyć o spotkanie na żywo.
Odezwij się! (725 160 800 / powolanie@franciszkanie.pl).

Wciąż mamy nadzieję, że pandemia się wyciszy i będziemy mogli przeprowadzić klasyczne rekolekcje z możliwością odwiedzenia klasztoru, spotkaniem w realu i doświadczenia naszej codzienności na własnej skórze. Wszelkie informacje będziemy publikować w Aktualnościach oraz w zakładce Nasze Akcje.