C&S on-line – grudzień

C&S on-line – grudzień


Zapraszamy Cię na rekolekcje dla osób rozeznających swoje powołanie „C&S on-line – grudzień”. Odbędą się one w dniach 05-06.12.2020 r.

Po bardzo dobrym odzewie na rekolekcje C&S on-line – listopad postanowiliśmy zorganizować C&S on-line – grudzień. Będzie to dla nas kolejna okazja do spotkania się i przyjrzenia tematowi wiary i powołania.
W planie mamy: wspólną modlitwę, konferencję, czas na osobiste przemyślenia, dzielenie oraz możliwość indywidualnej rozmowy.

Zresztą nadal towarzyszy nam koronawirus… Wprowadzone obostrzenia nadal sugerują, aby takie spotkania, jak to nasze odbywać zdalnie. Wielkim plusem takiego rozwiązania jest to, że można uczestniczyć w naszych rekolekcjach bez potrzeby dojazdu. Nawet jeśli mieszkasz od nas znaczną odległość i tak w tym czasie możesz z nami być!

Bóg jest Panem miejsca i czasu – On będzie z nami, będzie nam błogosławił i prowadziłaś przez czas wspólnych rekolekcji.

Rekolekcje odbędą się w dniach 5-6 grudnia 2020 r. (sobota – niedziela). W oba te dni połączymy się ze sobą internetowo w godzinach od 9:00 do 12:00.

Zachęcamy Cię do zgłoszenia się przez formularz – wyślemy Ci link do komunikatora, na którym odbędzie się spotkanie.

Jeśli nie pasuje Ci termin, masz kiepski Internet, albo masz po prostu dość przebywania w przestrzeni on-line, to i tak zachęcamy Cię do podjęcia kontaktu z nami. Spróbujemy zawalczyć o spotkanie na żywo.
Odezwij się! (725 160 800 / powolanie@franciszkanie.pl).

Wciąż mamy nadzieję, że pandemia się wyciszy i będziemy mogli przeprowadzić klasyczne rekolekcje z możliwością odwiedzenia klasztoru, spotkaniem w realu i doświadczenia naszej codzienności na własnej skórze. Wszelkie informacje będziemy publikować w Aktualnościach oraz w zakładce Nasze Akcje.