C&S on-line – listopad

C&S on-line – listopad

Zapraszamy Was na rekolekcje C&S ON-LINE. Są to rekolekcje dla osób rozeznających swoje powołanie oraz zainteresowanych duchowością franciszkańską. Odbędą się one w dniach 7-8 listopada 2020 r.

C&S ON-LINE… mieliśmy nadzieję, że uda nam się spotkać, ale niestety. Nasz franciszkański dom w Zakopanem jest obecnie objęty kwarantanną. Zresztą rozsądek nakazuje, aby przy tak wysokich liczbach zakażeń i wprowadzonych obostrzeniach, rekolekcje przenieść do Internetu.
Ma to oczywiście swoje plusy – możesz uczestniczyć bez konieczności dojazdu. Nawet jeśli mieszkasz od nas bardzo daleko, to i tak w tym czasie możemy być razem!

Wierzymy w to, że Bóg jest Panem miejsca i czasu. On będzie z nami, pomimo, że będziemy w różnych miejscach.

Rekolekcje odbędą się w dniach 7-8 listopada 2020 r. (sobota – niedziela). W oba te dni połączymy się ze sobą internetowo w godzinach od 9:00 do 12:00. W planie mamy wspólną modlitwę, konferencje, czas na osobiste przemyślenia, wspólne dzielenie oraz możliwość indywidualnej rozmowy.

Zachęcamy Cię do zgłoszenia się przez formularz – wyślemy Ci link do komunikatora, na którym odbędzie się spotkanie.

Jeśli nie pasuje Ci termin, masz kiepski Internet, albo masz po prostu dość przebywania w przestrzeni on-line, to i tak zachęcamy Cię do podjęcia kontaktu z nami. Spróbujemy zawalczyć o spotkanie na żywo.
Odezwij się! (725 160 800 / powolanie@franciszkanie.pl).

Mamy nadzieję, że pandemia się wyciszy! Dlatego planujemy jeszcze jeden termin rekolekcje COME & SEE w dniach 4-6 grudnia w Lubomierzu k. Mszany Dolnej. Mocno wierzymy, że wtedy będzie okazja do spotkania w realu 😉