Przyjedź do Głogówka

Przyjedź do Głogówka

Zapraszamy Was na kolejne rekolekcje z cyklu Come & See – tym razem odbędą się one w Głogówku w dniach od 10 do 12 maja 2019 r.

Głogówek jest bardzo uroczym, niewielkim miasteczkiem położonym na Śląsku Opolskim, w którego historię od XIII wieku wpisana jest obecność franciszkanów. Tam też kandydaci do naszej wspólnoty zakonnej odbywają pierwszy rok formacji nazywany postulatem lub prenowicjatem.

Rekolekcje Come & See w Głogówku są doskonałą okazją dla wszystkich zainteresowanych wstąpieniem do naszego Zakonu. W trakcie rekolekcji będzie czas na modlitwę, na rozmowy z braćmi odpowiedzialnymi za pomoc w rozeznawaniu powołania, ale także będzie możliwość zobaczyć na własne oczy jak wygląda pierwszy rok przynależności do naszej wspólnoty.

Wszystkie potrzebne informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie pod tym linkiem.

Zapraszamy także do odwiedzenia strony wspólnoty prenowicjackiej.