Muzyka, która porusza serce…

Muzyka, która porusza serce…

Zastanawialiście się kiedyś dlaczego Pan Bóg stworzył muzykę?
Odpowiedzi może być sporo, ale według mnie, Bóg dał nam narzędzie do wyrażania tego, czego same słowa nie są w stanie oddać. Muzyka porusza nas, dotyka, przemienia…
Powinno więc nam zależeć aby powstawała chrześcijańska muzyka i aby była ona na jak najwyższym poziomie.
To pragnienie nosi w swoim sercu zaprzyjaźniona z franciszkanami Małgorzata Hutek, która jest aktualnie w trakcie nagrywania płyty z psalmami. Takie nagranie to spora inwestycja i niestety wymaga sporych nakładów.

Jeśli ktoś czuje się poruszony i chciałby finansowo wesprzeć to dzieło – tu znajdzie wszystkie szczegóły akcji, a niezależnie od Twoich chęci i możliwości finansowych, pomódl się za projekt:

Panie, który jesteś Dobrym Pasterzem, i jeśli trwamy przy Tobie nic nam nie braknie, powierzamy Ci Małgorzatę, muzyków, realizatorów, wszystkich zaangażowanych w to dzieło, dotykaj ich i przemieniaj podczas pracy nad tymi tekstami, którymi modliły się pokolenia Twojego ludu. Tobie też powierzamy wszystkich, którzy kiedyś usłyszą te psalmy – niech Słowo, które jest żywe i skuteczne, zostanie zasiane w ich sercach i niech przynosi obfity plon. Amen.
+

Niektórym Gosi wcale nie trzeba przedstawiać, inni może jeszcze nie mieli okazji jej słuchać – jednym i drugim dedykuję piosenkę inspirowaną Ps 27, oczywiście w poruszającym wykonaniu Małgorzaty: